Bentinho Massaro – Buďte na sebe hrdí

Přepis videa:

Buďte na sebe hrdí. Je to dobrá vlastnost. Nebojte se, že to spustí vaše ego. Je dobré spustit vaše ego…  tím rychleji zmizí. Tím rychleji se uvolní. Pokud ego budete neustále potlačovat,  vždy tam bude číhat a kontrolovat vaše myšlenky  ze stínů vašeho bytí. Odhalte ho. Buďte hrdí.  Ciťte se občas lépe než všichni ostatní. Vnímejte, jaký je to pocit.  Buďte si toho vědomi. Jaký je to pocit být lepší  než všichni ostatní? Jaký je to pocit být horší než  všichni ostatní? Stejná otázka.

Prociťte tyto věci, které tvoří tento porovnávací  mechanismus, kterému říkáme efekt ega. Vystavte ho světlu a svobodě.  Nechte, ať se projeví. Pokud mu necháte se projevit  v bezpečném prostředí, kde cítíte ty pocity, aniž byste zabili někoho, kdo vám stojí  v cestě, nebo někomu něco ukradli, protože to má a vy si myslíte,  že nemáte. Dovolte si to projevit.

Nechte, ať se ego plně projeví…  co chcete? Chcete být na pódiu? Chcete mluvit k milionu lidem? Chcete řídit nejrychlejší  auto na světě?  Chcete mít nejvíc peněz ze všech? Nechte, ať se tyto myšlenky  vynoří, a prociťte je, aby se mohly vyjasnit. Aby se mohly stát čistější, aby se mohly  stát spojenci namísto rozptýlením a vašimi stinnými stránkami. Vystavte to vše světlu, abyste mohli  využít tu veškerou touhu, tu vášeň po moci, ve prospěch všech,  za účelem nejvyššího dobra všech.

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář