Bentinho Massaro – Buďte vždy upřímní

Přepis videa:

Lidé milují, když jste upřímní. Je krásné, když jsou lidé upřímní, nehledě na reakce druhých. Není to úžasné? To je to, kvůli čemu se do sebe zamilováváme. Ne to falešné, ale skutečné. Tohle je to, kým jsem. Vem, nebo nech být. Dobře, vezmu to. Cítím se u toho dobře. Chci více té upřímnosti.

Buďte vždy upřímní a sami sebou. Tak si jistě přitáhnete lidi, kteří vás budou milovat. Pokud jde o vztahy nebo cestu za vztahem… potkat někoho, koho milujete, a jak ho potkáte, aby to pokročilo a vstoupilo do těch oblastí intimity. Nebo také u přátel a rodiny. Ale abychom získali plné množství z toho, po čem toužíme, z toho typu partnerství – setkání jako jeden s jedním ve formě druhého, což je intimita, po které na nějaké úrovni všichni toužíme…

sky_hd-wallpaper-1366x768

Jistá cesta, jak do života dostat stálý proud tohoto, je tak, že budete naprosto upřímní. Tím, že budete pravdiví a upřímní k sobě nehledě na okolnosti a názory druhých, posudky ostatních, nehledě na to, co si ten člověk o vás pomyslí. Myslíme si, že naprostou upřímností lidi odpudíme.

Neupřímnost je jistá cesta, jak je odpudit, nebo vytvořit neupřímné vztahy, což stejně nechcete. Buďte vždy upřímní. Vytvoří to kolem vás auru úžasnosti. To lidi přitahuje. Nemohou se dočkat, až budou s vámi. Jistá cesta, jak je neodstrašit, je pokusit se je odstrašit upřítmností.

Host: To se mi líbí.

Bentinho: Mně taky.

Upřímné.

Host: Ano?

Bentinho: Chtěl jsem říct úžasné, ale řekl jsem upřímné.

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář