Bentinho Massaro – Jak změníme svět?

Přepis videa:

Jak tedy změníme svět? Převzít zodpovědnost. Cítit se posíleně a inspirovaně. Jsem na 100 % přesvědčen, že dominový efekt… dominové kostky jsou už na místě. Celá planeta je už připravená. Tato planeta se celá dokáže změnit během dvou let, i rychleji. Když říkám dva roky, nemyslím energeticky. Energeticky se může změnit během pár hodin. Ale může se změnit logisticky a z hlediska infrastruktury, s čistou vodou, apod. během dvou let.

Systémy jsou už připravené. Na co čekáme? Na inspiraci. Inspiraci. Inspirace je to, co srazí tu první dominovou kostku a spustí ten proces. Jakmile k tomu dojde, můžete si nastavit odpočet na dva roky. Slibuji vám, že za dva roky od toho dne se svět kompletně změní. Jeden z mých… mohl bych říct hlavních učitelů. Nenazývám nikoho svého učitele, ale tohle vědomí bych nazval jednoho ze svých učitelů a hlavních vlivů – jmenuje se Ra.

V jednom sezení se tázající ptal Ra: Je možné změnit svět přes noc? Teď budu parafrázovat, ale Ra odpověděl nějak takto: Je to nepravděpodobné. Ale je rozhodně možné, aby se lidstvo sjednotilo v jeden moment inspirace. Nic jiného dělat nemusíme. Následujte svou inspiraci. Můžete být tím člověkem. Je to jeden z nás. Klidně to můžete být vy. Přesněji řečeno jsme to všichni, ale může to vypadat, že jste to vy. Vy, kteří spustíte ten proces, ten dominový efekt. Může se to stát různě. Může to být kdokoliv z vás, kdo shodí tu první dominovou kostku, která spustí ten celý proces, který je už připravený.

change_of_season-wallpaper-1366x768

Nemusíme přijít na způsoby, jak změnit svět. Ne, že by vás to nemělo inspirovat, že byste na to neměli pracovat, pokud vás to inspiruje. Ale způsoby jsou už dostupné. Vše, co potřebujeme, abychom tuto planetu udělali šťastnou a hojnou pro každého jejího obyvatele, už existuje. Jen musíme spojit správné lidi se správnými lidmi. A to uděláme. Jak to uděláme? Skrze inspiraci. Musíme lidi inspirovat.

K těmto událostem nedojde… k těmto důležitým spojením, těmto magickým, synchronistickým spojením nebude umožněno se stát vibrací našeho kolektivu, pokud lidé nedosáhnou určité úrovně inspirace, napojení na jejich nefyzické já, ať už tomu tak říkají, nebo ne… na tom nesejde. Inspirujte, kdekoliv jdete. Dávejte, kdekoliv jdete. Buďte tou záhadou, kamkoliv jdete. Nemusíte to vždy určitým způsobem vypadat. Může to vypadat různě. Buďte ale tou osobou. Buďte nejbystřejší… nejprve pro sebe, a přirozeně to pak ovlivní druhé.

Má to obrovské efekty. Ty efekty nemůžete vidět. Lidé často tvoří takový prospěch v jedné chvíli nebo jednom dialogu, a hned poté se odsuzují, že něco řekli špatně. Nevidí světlo, které vyzářili. Nevidí to, co změnili. Vidí jen to, co fyzicky vidí. Zakládají svůj pocit hodnoty na tom, co fyzicky vidí, že udělali. A mají pocit, že selhali. Taková škoda, protože to byly tak krásné dveře do ještě většího světla vyzařujícího z jejich srdce do skryté reality našeho kolektivu, co rychle mění věci. Věřte si. Nezáleží na tom, jak určité věci říkáte. Nezáleží na tom, jak určité věci děláte. Vycházejte z inspirace a cokoliv, co řeknete, bude dokonalé.

image-735

Cokoliv uděláte, bude mít efekt nad rámec vašeho chápání. Vidím to pokaždé. Můžete to také začít vidět. A já toho také začínám vidět počátky. Každá myšlenka vytváří tolik dominových efektů. Je to šílené. Jediná myšlenka inspirace v této chvíli může být zodpovědná doslova za změnu světa. Čekáte, až se někde znovu narodí Nikola Tesla? Vy jím můžete být. Tesla byl jen další člověk… další poutník, jako spousta z vás. Pozitivně orientovaný. Byl přesvědčen, že dokáže určité věci, tak je dokázal. Byl přesvědčen, že věci pozná, tak je poznal. Byl přesvědčen, že věci uvidí, tak je uviděl. Je to takové, jaké řeknete, že to je.

Buďte sebevědomí. Nebojte se svého ega. Stůjte si za svou mocí. Stůjte si za svou úžasností. Stůjte si za tím, že alespoň v jednom ohledu vyčníváte nad všemi ostatními. Jinak byste neexistovali. Pak byste byli jako všichni ostatní. Vesmír netvoří nic nadbytečného nebo už stvořeného. Alespoň v jednom, hlubokém ohledu, který může sloužit vám a celé této planetě a všech bytostí na ní, veškeré infrastruktuře a všech společností… alespoň v jednom ohledu jste výrazně schopnější než jakákoliv jiná bytost na této planetě.

Pro některé lidi to je ve dvou ohledech, pro jiné ve třech ohledech. Pro některé je to v nepatrných ohledech. Jsou na nejvyšších úrovních v té oblasti. Jste velmi zdatní lidé. Jste nesmírně nadané bytosti. Jinak byste nebyli stvořeni. Stvoření je kompletní, protože vy jste tady. Bez vás tady by nebylo kompletní. Dává to smysl? Cítíte to? Víte to? Víte to? Víte to?

Publikum: Ano.

Bentinho: Víte to? Lžete?

Publikum: Ne.

Bentinho: Víte to?

Publikum: Ano.

Bentinho: V této chvíli? Dobře. Vemte si tohle s sebou do dalšího vesmíru.

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář