Bentinho Massaro: Jste tvůrci – Co si přejete vytvořit?

Přepis videa:

Mimo vaše pole priorit není nic, na co čekat, nebo od čeho dostat povolení. Není to tam. Ne že bychom realitu ignorovali, ale vzpomínáme si, že žádná realita není. Vše, co vidíme je to, co tvoříme. Jsme tvůrci. Nejsme z 99 % tvůrci a z 1 % přijímači reality. Jsme ze 100 % tvůrci. Děkuji, že jste se znovu posadili do toho sedadla tvůrce namísto sedadla oběti. Sedadlo tvůrce, ne tazatele či žebráka, ale dárce, tvůrce, rozhodovatele, toho, kdo vybírá.

Zkuste si to teď. Ignorujte tuto situaci. Ignorujte Lisu a mě a vnímejte jen to, co chcete vidět. „Co chci vidět? Tohle chci vidět, takže tohle teď cítím. Tohle vidím. Tohle vyzařuji.“ Začnete se tak naplňovat láskou, že se přirozeně dotkne i druhých lidí ve vašem stvoření. Pokud z toho máte hodně dobrý pocit, můžete být tvůrcem, ne přijímačem, můžete být tvůrcem pocitu přijímání. Je rozdíl v tomto a jen slepým předpokládáním, že jste na přijímacím konci tyče Boha. Nyní víte, že můžete stvořit to, co si přejete.

Nejprve si vytvořit bytí přijímače toho, co si chcete stvořit. Co dalšího chceme vytvořit? Stejně to pořád děláme. Vytvořme si to, co chceme, namísto toho, co nechceme, a pak se na to ptát otázky. A říkat tomu duchovní rozvoj. Chápete, jak jsme vytvořili iluzorní stav bytí přijímače? Protože jsme vytvořili ten stav, ze kterého nemáme dobrý pocit, protože není pravdivý, začneme se pak ptát a vytvářet náboženství, spiritualitu mluvit o osvícení a myslet z hlediska duchovních učitelů a studentů, knih, apod. To vše je ale stvořené námi, kteří jsme nejprve vytvořili pocit, že jsme omezení že jsme na přijímacím konci tvoření zkušeností.

amazing_landscape-wallpaper-1920x1080

Teď si uvědomujeme, že to vše můžeme obejít, a začít tvořit, protože to je stejně vše, co už existuje. Vytvořím oddělení, abych si mohl užít jednotu. To byla přesně myšlenka prvního stvořitele. Chci sebe poznat, tak vytvořme něco jiného než jsem já. Zkušenosti, vědomí. Nekonečno není vědomé, protože je nekonečné. Vědomí je konečný koncept. Je vytvořený, protože jsou třeba zkušenosti, aby stvořitel sám sebe těmito různými cestami poznal. Měl stejnou myšlenku. Možná v jiné podobě… vlastně ani ne. Praktikujte nadále ignorování, že existuje okolnost.

Neděje se žádná okolnost. Vidíte pouze intenzitu své přítomnosti vytvořenou vaší frekvencí volby. To je vše, co kdy prožíváte. Jakou frekvencí volby naplňujete svou nekonečnou přítomnost v této chvíli, a v této chvíli a této chvíli. Vyžaduje to nový návyk, abyste takto byli proaktivní. Počkat, mohu se cítit tak, jak chci. Mohu vytvořit to, co chci. Mohu si vybrat, jak tento okamžik chci prožívat. Kdo by si to pomyslel? Mohu si vybrat, jak tuto chvíli chci prožívat. Kdo by si to pomyslel?

ben_venue_mountain_in_scotland-wallpaper-1920x1080

Můžete si to neustále připomínat, abyste se dostali ze stavu bytí přijímače… a že taková realita prostě je, mohu mít z toho tak trochu dobrý nebo špatný pocit. Ne – co si teď chci vytvořit? A to se stane vším, co uvidíte. Nemusím vás vidět. Mohu se vám podívat do očí a vidět, že jsem milá bytost. Čím budu více přítomen se svou vybranou frekvencí, tím více budu cítit vás. Tím více si začnu všímat vašeho vyššího já namísto toho, co jsem si o vás myslel.

Je to ironické, protože je to kontraintuitivní. Myslíte si – odděluji se od druhého člověka, protože mu nevěnuji pozornost. Když někoho poslouchám, tak ho jen sotva kdy poslouchám. Vážně. Jen prožívám svou vlastní přítomnost. Prožívám to, co si přeji prožívat. Jasně, moje tělo a ústa říkají: „Vážně? Skvělé. To ti přeju. To je úžasné. Pěkné. Super.“ Ale prožívám to, co si přeju prožívat. Začnete cítit, jak se energie otevírá.

Energie začne odrážet tu lehkost, přítomnost a svolení, že mohou být sami sebou, a jak se to frekvenčně sladí, tak vznikne pravé spojení. K tomu pravému spojení nemůže dojít z pocitu povinnosti poslouchat něčí oddělený příběh z vašeho odděleného já. Musíte si dát svolení být a vidět jen to, co chcete vidět z hlediska frekvence. Druzí pak mají svolení se s tím sladit nebo ne, povýšit se na stejný stav sebevědomí a otevřenosti, a jak tak udělají, dojde k milování – v jakékoliv formě, ne tradiční. Prostě milování. Tehdy se vytvoří to pravé spojení.

sailing-wallpaper-1366x768

To je první krok k tomu, jaké to je být skutečně propojen na úrovni vyššího já. Je to něco jako první vědomý odraz toho v tom, co bychom mohli nazvat fyzická realita. Jen mluvení o tom to začne trochu tvořit. Ano. Strach v tom může být, vnímáte to? Strach je součástí okolnosti jako tento stůl. Tento stůl nedává najevo, jaký bych z něj měl mít pocit. Když mám strach, to neznamená, že bych se ho měl bát. Mohu se cítit skvěle, propojeně a tak, jak jste popisovala, o mém vlastním strachu. Dává to smysl?

Host: Ano.

Bentinho: Strach se také týká okolností. Můžete vidět jen to, co si přejete vidět, ať už se v těle vynoří strach nebo frekvence vaší volby. Frekvence konec konců není v těle – tělo ji dokáže převádět do pocitů. Ale vy můžete vidět frekvenci, kterou chcete cítit a vidět, nehledě na to, jak se tělo cítí, a co dělá mysl. Dokonce mysl a tělo jsou okolnosti stejně jako ta rostlina nebo Čínská zeď. Hrajte si. Není se čeho bát.

Strach je také obranný mechanismus, a ochrana souvisí s myšlenkou, že existuje vnější svět. Když si uvědomíte, že vnější svět si tvoříte, tudíž musí být tvořen vaší energií, najednou si povíte: „Počkat chvíli. Mohu si svobodně hrát, protože nic mi nemůže ublížit, protože to je takové, jaké říkám, že to je.“

Co si tvoříte? Co chcete tvořit? Je nový rok… podle všeho. Čím chcete být? Jaký chcete, aby ten rok byl?

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář