Bentinho Massaro – Když tohle víte…

Přepis videa:

Když víte, že vše je možné. Když víte, že váš život nikdy neskončí… když víte, že tohle je jedna z mnoha zkušeností nekonečna, kterou současně máte, když víte, že tohle je úžasné, skvělé, báječné, že je o to postaráno, že je to 100 % bezpečné, že nikdy nemůžete umřít. Jakmile si uvědomíte, že nemůžete zemřít, nemůžete strádat, nikdo vám nemůže ublížit. Život se stane hřištěm. Stane se znovu sebemilujícím kruhem namísto přesvědčení, že vás zradilo něco tam venku s názvem vesmír nebo bůh. Ne. Je to jeden cykl s naprostým 100% garantovaným bezpečím. Můžete hrát. Jste svobodní. Můžete hrát, být sebevědomí. Dává to smysl? Ano? Dobře. Skvělé.

Tohle je benevolentní místo. Je vesmír přátelský? Je víc než přátelský. Vy jste vesmír. Vážně byste si teď chtěli ublížit? Chtěl by váš prst ublížit vašemu obličeji, jen protože není váš obličej, ale prst? Udělal by to váš prst vašemu obličeji, protože vidí, že je prst a ne obličej? Nejste to vše vy? Proč by si vesmír chtěl ublížit? Proč by si jedno bytí, kterým jste, chtělo ublížit? Proč by vyšší já chtělo ublížit nižšímu já? „Tohle bude zábava. Spadneš do té jámy. Hahaha. Moje nižší já je v bolestech a trpí. To je taková zábava.“

amazing_sky_2-wallpaper-1366x768

Tohle je benevolentní místo. Pokud jste si pro sebe vytvořili spoustu utrpení, tak jste si to buď vybrali, zejména, pokud se to stalo v útlém věku. Vybrali jste si to z tematického zkoumání vědomí, o kterém jste věděli, že ho zvládnete, a prospěje to vám a vesmíru, a rozvine vás to a naučí tolik krásných věcí, které byste se jinak vůbec nenaučili. A nebo si opakovaně špatně vykládáte veškerou hojnost, která je tady, jako nedostatek. Nyní tu perspektivu měníte. Cítíte se jako doma.

Máte pocit: Nejsem jen tohle starostlivé já, ale jsem vše, co vidím, a vše, čím jsem. Jsem svobodný. Miluji se. Ono se to miluje. Milujeme se. Vy se milujete. Miluji vás. Milujete mě. Tolik mě milujete. Tolik vás miluji. Vyšší já vás tolik miluje. Jste svobodní, bez starostí. Nic se nemůžete pokazit. Nemůžete přestat existovat. Jste milovaní. Jste bezpodmínečně milovaní. Dobře? Děkuji za to, že vám záleží na svém životě, což je projevem nekonečna jednoho bytí, které se chce poznat všemi těmito možnými způsoby. Děkuji, že jste. Ne, že byste s tím něco mohli udělat, ale i tak děkuji.

Jsem šťastný, že jste tady, a že zkoumáte. Tato transformace vede k vyššímu sebeuvědomění. Oceňuji vaši odvahu. Oceňuji, že jste tady. Oceňuji, že sledujete živé vysílání. Oceňuji, že vám záleží na stvoření v podobě vás samotných.

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář