Bentinho Massaro – Nikdy nečekejte

Přepis videa:

Nikdy nečekejte. Vždy je způsob, jak nečekat. A je spousta způsobů, jak čekat, o kterých ani nevíte. Je spousta způsobů, jakými jsme si navykli čekat. Pobavíte se, jak si to uvědomíte, když prozkoumáte tyto nuance a řeknete si: Počkat chvíli. Ne tradičně, ale velmi nepatrně a zvláštně čekám. Jakmile si toho všimnete, osvobodí vás to, protože začnete dělat to, co chcete dělat, ať k tomu máte, nebo nemáte, prostředky.

Začnete jednat na základě své touhy nehledě na to, jestli k tomu máte prostředky. Jakmile uděláte první krok, najednou se pod vašima nohama objeví podlaha. Z nedělání a čekání vidíte jen: Ne, nemohu přejít přes okraj, protože tam není nic, co by mě podpořilo.

sunflowers_13-wallpaper-1920x1080

Ale jakmile se rozhodnete jít, nehledě na to, jestli tam ty kroky jsou, jestli spadnete a zemřete, nebo ne, jakmile se rozhodnete, začnete se podporovat sami sebe, a jelikož okolnosti jsou prázdné iluze, které odráží vás, najednou… začnete tvořit cestu za chodu.

Postupně tomu tak začnete věřit, protože se to bude dít neustále, že přestanete… přestanete se dívat na svou cestu, podíváte se nahoru a začnete utíkat a pak létat. Ano. Ale musíte mít víru. Musíte mít víru. Musíte vědět, že tohle je nekonečný vesmír, že okolnosti jsou iluze, a že váš stav bytí tvoří vaši realitu.

O tom je seberealizace. V jádru seberealizace je uvědomit si, že váš stav bytí tvoří fyzickou realitu. Je velmi posilující si to uvědomit.

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář