Tohle je inspirující, nepravděpodobný příběh o tom, jak jsem potkal Silvy, ženu, na kterou jsem čekal celý život… uprostřed ničeho.

Byla to čistá magie.

Potkali jsme se tehdy, když jsem byl o samotě na chatě na nádherném místě daleko od civilizace.

Zavolal jsem ji. A ona přišla… rychle.

Později jsem se dozvěděl, že mě také volala.

Tohle je pravdivý, krátký příběh o tom nechat své hluboké, intuitivní vědění vám ukázat cestu – zejména když vaše mysl nesouhlasí – a jak vám to může přinést to, po čem nejvíce toužíte rychleji, než jste si kdy dokázali představit, že je možné.

Doporučuji vám pokračovat ve čtení… tento příběh vám může změnit život o den dříve.

♦◊♦

Minulé léto jsem cítil impuls odjet z Los Angeles někde, kde budu sám, abych mohl dopsat svou druhou knihu.

Ve skutečnosti jsem toužil po tom odjet z Los Angeles.

Cítil jsem tu touhu až ve svých kostech. Život mě volal pryč z tohoto hektického města do tiché přírody, kde bych dopsal svou knihu a nechal odpočinout svou hlavu vyčerpanou městským životem. Když mi dva andělé v Idaho nabídli chatu (s výřivkou) nacházející se vedle lesa na okraji odlehlého horského údolí, moje srdce vědělo… byl jsem připraven vyjet.

Asi čtyři dny předtím, co jsem plánoval odjet z LA, mi zavolal kastingový agent. Nejsem herec, ale žít v LA a mít známosti vám může přinést spoustu zajímavých příležitostí, a tato mi spadla do klína. American Express dělali reklamu a chtěli natočit muže (ne fiktivní postavu), který pojede na takovou cestu osobního poznání.

Agent věděl o mém výletu a chtěl mě navrhnout režisérovi. Rychle mě vybrali jako jednoho ze dvou finalistů pro reklamu, za kterou bych dostal 2500 dolarů a vystavila by mě (a mou práci jako kouče/autora) potenciálně milionům lidí. Mělo to jeden háček: Musel bych zůstat v LA alespoň další dva týdny.

Můj ustrašený, strategizující mozek řekl:

„Tuto příležitost si nemůžeš nechat ujít! Vše, co vyděláš, utratíš na nájmu, svém podnikání a práci se svým koučem; 2500 dolarů by se ti vážně hodilo! Nejen by ti to zaplatilo tento výlet, ale dozvěděl by se o tobě nespočet potenciálních klientů! Určitě můžeš v LA zůstat ještě pár týdnů, to není problém!“

Moje moudré, tajemné srdce řeklo:

„Je načase odjet z LA. Teď. Cítíš to hluboce v sobě. A i když ti ještě nemohu ukázat jak, slibuji ti, že vyděláš více peněz, pokud nyní odjedeš do Idaho. Důvěřuj. Odpoutej se. Jeď.“

Všiml jsem si, že se cítím lehce a natěšeně ve svém těle, když jsem přemýšlel nad tím, že pojedu do Idaho. Také jsem si všiml, že cítím jen těžkost, když jsem zvažoval zůstat v LA kvůli této reklamě

(poznámka: věnovat pozornost tomu, jak se vaše tělo cítí, když čelíte rozhodnutí, je zásadní praxe v používání své intuice!)

Tak jsem reklamu nechal plavat a odjel do neznáma.

Asi o deset dní později poté, co jsem projel skrze Nevadu, Utah a Idaho, kde jsem navštívil staré přátele a navázal nová přátelství, jsem se usadil v horské chatě s oplývajícím černým malinovníkem u mého kuchyňského okna, které poskytuje výhled na krásnou zelenou louku, kde slunce každou noc zapadalo. Rychle jsem se usadil a začal psát desátou – a poslední! – osnovu své knihy.

Idaho-Cabin-Screenshot

Cesta v autě mi s každým ujetým kilometrem čistila můj vyčerpaný městský mozek. Nyní jsem přijel na místo a měl jsem před sebou týdny odpočinku a byl jsem připraven dokončit svou knihu. Byl jsem tam týden, když s uvolněnou myslí a nestálým internetovým připojením jsem se poprvé za mnoho měsíců rozhodl zkontrolovat, kolik lidí čte mé články na webu.

Tyto statistiky jsem nekontroloval, protože… no, dělal jsem si z čísel velkou hlavu. V LA mně na takových věcech už nezáleželo. Ne že by mi na tom na této chatě záleželo. Ale když jsem se probudil to první tiché nedělní ráno s myslí odpočatější a klidnější, než jaká byla za velmi dlouhou dobu, všiml jsem si, že skrze ticho prostupující chatou jako motýl proletěl nepatrný šepot.

„Jen se podívej a uvidíš,“ pověděl mi.

Vstal jsem z postele, podíval se na statistiky svého blogu, a viděl, že toho rána už 1000 lidí četlo článek „Vybírejte si ji každý den (nebo ji opusťte)“, který jsem napsal o několik měsíců dříve. Také jsem viděl, že jen 500-1000 lidí můj web navštěvovalo každý den, tak jsem se jen tak rozhodl na svou facebookovou stránku ten článek znovu sdílet v domnění, že se možná toho dne dostane k pár více lidem. Pak jsem na to zapomněl, dal jsem si snídani a šel se projet na kole. Na konci dne jsem byl v šoku, když jsem viděl, že ten článek přečetlo 40 000 lidí.

V domnění, že to dosáhlo vrcholu a ráno bude po všem, jsem byl ještě více ohromen, když jsem další ráno viděl, že ten článek přečetlo už více jak 120 000 lidí.

V dalších třech dnech ten článek přečetlo více jak 3 miliony lidí.

Nevěděl jsem to, ale můj život byl na okraji takové změny, o které jsem jen snil.

♦◊♦

Jednoho večera během toho prudkého týdnu jsem oslavoval noční koupelí v horké lázni pod černou oblohou posytou hvězdami. Pil jsem sklenici šampaňského při světle svíček, které osvětlovalo okolní terasu, a říkal jsem si:

„Žil jsem požehnaný, magický život. Podnikal jsem dobrodružství po celém světě, putoval po pouštích a napříč oceány. Žil jsem ve zvláštních, cizích zemích a spal v palácích, panských sídlech, přívěsech a stodolách a všem mezi tím. Potkal jsem spoustu úžasných lidí a zamiloval si většinu z nich. Vydělal jsem peníze a přišel o ně. Miloval jsem spoustu žen a opustil nebo přišel o všechny. A jsem tady zas, užívám si další magický moment… ale sám.“

V tu chvíli jsem se rozhodl, že už nechci v tomto životě putovat o samotě. Nahlas jsem pronesl záměrnou modlitbu: „Jsem připraven začít budovat svět s mimořádnou ženou“ – slova, která prošla skrze páru z horké lázně směrem k nekončené černé obloze.

V dalších několika dnech návštěvnost mého webu nadále rostla a chodily mi tisíce zpráv. Moje zdatná asistentka Gina většinu těch zpráv zvládla (s důvěrou jsem najal Ginu před rokem a nabídl ji za měsíc 500 dolarů, když jsem měl sám jen 1500 dolarů – další čin na základě intuitivního vědění navzdory mému ustaranému mozku, který mi říkal, že jsem zešílel).

Na Facebooku mi také chodily tisíce nových žádostí o přátelství a noví fanoušci. Jeden z nich vyčníval. Den po mém uvědomění v horké lázni jsem přijal žádost o přátelství od tmavovlasé ženy s tmavýma očima jménem Silvy. Žila v LA a měli jsme společné výjimečné přátele, tak jsem si s ní žačal psát.

Bez očekávání jsme si psali jen pár minut. S pocitem inspirace mi tento magický moment otevřel mé srdce. Zranitelně jsem přiznal své hluboké uvědomění, že jsem připraven sdílet se ženou tento úžasný život, za který jsme tak vděčný.

Neměl jsem ANI PONĚTÍ, že jsem tohle psal své budoucí životní partnerce.

O několik měsíců později mi řekla, že moje zranitelnost byla rozkošná. Byla zvyklá na muže, kteří se jí snaží ohromit penězi a úspěchem, kteří nebyli ochotní nabídnout jednoduché pravdy svého srdce.

Psali jsme si pár minut a pak nic. V dalších několika měsících jsem vycestoval do australského vnitrozemí a byl pohlcen celou tou virální blogovou energií, které se na mě odevšud valila. Silvy a já jsme se několikrát minuli a znovu jsme spolu nemluvili.

Dva měsíce poté, co jsme si poprvé napsali, se hvězdy znovu zarovnaly a konečně jsme byli schopní se potkat v kavárně nedaleko domu její sestry. Ve chvíli, kdy jsme v té kavárně navázali první oční kontakt, jsem měl pocit, jako bych se ponořil do nejhlubšího oceánu, jaký jsem kdy poznal.

Když jsme se o pár sekund později objetím pozdravili, ponořil jsem se… nebo možná propadnul. Od té doby neuplynulo dne, kdy bych přestal zkoumat její lahodné hloubky. Tato žena v sobě obsahuje celý vesmír. Záhady, které ji oživují a mě fascinují, nemají konce.

To, co mě na vztahu s ní nejvíce těší – i když jsem ji začal milovat krátce poté, co jsme se potkali – je to, že čím více objevuji její další stránky, tím ji mám raději a raději.

Jak se Silvy nadále jako jarní období rozprostírá napříč půdou nejhlubších snů mého srdce, jsem si vědom, že jsem musel důvěřovat vědění svého srdce a cestě o samotě na místo uprostřed ničeho, abych našel klidné místo (uvnitř sebe), kde jsem ji konečně mohl objevit.

Říkal jsem vám… čistá magie.

A během měsíce, kdy se tohle vše událo, jsem vydělal více jak 20 000 dolarů. Bylo to nejvíce peněz, co jsem kdy za jeden měsíc vydělal. O pár měsíců později jsem v jednom měsíci vydělal 25 000 dolarů.

Dokážete si to představit?

Jen představa, že jsem téměř vyměnil obrovský průlom ve své kariéře spisovatele, více peněz, které jsem kdy vydělal, a setkání se ženou, na kterou jsem čekal celý život… to vše za 2500 dolarů z reklamy a prodlouženou nespokojenost.

To je riziko toho, když se necháte vést strachem. Tento příběh ilustruje sílu a moc toho, když necháte svou intuici, aby vám ukázala cestu, nehledě na to, co vám říká vaše ustaraná mysl.

Silvy-and-Bryan-at-Tahoe-screenshot

P.S. Ženy… psal jsem, že mě Silvy také volala, a to je pravda.

Než jsme se potkali, byla šest let nezadaná, pracovala na sobě a učila se, jak se napojit na svou autentickou ženskou podstatu a zároveň si udržet silné, zdravé hranice s muži.

Pokud chcete přivolat svého partnera či partnerku – nebo se jednoduše chcete naučit, jak inspirovat autentickou lásku ve svém současném partnerovi/partnerce – vyzývám vás, abyste si stáhli můj audio program „Love, Sex, Relationship Magic“. V tomto programu vám pomohu odčinit to, co vás sabotuje, a přeprogramovat vaši mysl, abyste začali prožívat autentickou lásku, po které toužíte.

Autor: Bryan Reeves

Zdroj: https://bryanreeves.com/inspiring-story-met-silvy-trusting-intuition/

Překlad: Dajw

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář