Vím, co si myslíte.

Ale ne.

„Pojďme si dát sex“ ve skutečnosti NENÍ nejvíce sexy věta, jakou žena může muži říct. Může to být věta, která okamžitě navodí sex, ale není ta nejvíce sexy. Sexy je mnohem víc než sex.

Pokud jste četli můj článek „Nejvíce sexy věta, jakou muž může říct ženě“, mohli byste usoudit, že tohle je nejvíce sexy věta, jakou žena může muži říct: „Ty se o to postaráš.“

Ale znovu ne.

Muži napojenému na svou maskulinní podstatu obvykle nepřijde sexy, když mu intimní partnerka rozkazuje. Většině ženám také nepřijde velmi sexy, když se muž řídí jejich rozkazy. Přece jenom není nic sexy na slabochovi, nebo šlapat po jednom.

Věta, o které mluvím – ať ji žena pošeptá muži do ucha nebo mu ji napíše na krabici od pizzy – dokáže rychle jeho míchu zaplavit páteřní tekutinou, narovnat ramena a rozevřít jeho plášť supermana.

Tato věta je tak silná, že muž čerstvě vyzbrojen těmito slovy se může najednou cítit inspirovaný přeskočit vysoké budovy jedním výskokem a zachránit koťátka ze stromů. Tato slova ho rozhodně inspirují se pro ženu ukázat, ať to v danou chvíli vypadá jakkoliv.

Z této věty se hluboce cítí sexy.

Z této věty se všichni cítí sexy.

Když muž tato slova skutečně přijme, spustí jeho prvotní mužnost, posílí ho odhodláním a prohloubí jeho oddanost poslání. Aby je žena mohla autenticky nabídnout, musí si umožnit se uvolnit a vzdát se touhy mít pod kontrolou, jak se tento moment odvine, což oživuje její smyslnou ženskou podstatu.

Těmito slovy žena v podstatě říká: „Vím, že se o to postaráš / Vím, že to zvládneš.“

Dvě nejvíce sexy slova, která žena může muži říct, jsou: „Důvěřuji ti.“

trust

„Nedůvěřuji ti.“

Můj minulý vztah měl zásadní problémy v souvislosti s důvěrou. Pět let jsem toužil po důvěře své partnerky ve mně, ale nikdy ji plně nenabídla. Nikdy to nepřiznala, ale stále byla naštvaná kvůli tomu, že ji její bývalý manžel podvedl, a já byl terčem toho vzteku. Abych byl spravedlivý, ještě jsem nebyl takový muž, abych si plně zasloužil její důvěru. Na začátku našeho vztahu, ještě než jsme se dohodli na monogamním závazku vůči sobě, mě přistihla při lži, což spustilo její zranění ze zrady. Moje lež zapálila její toxickou skládku. Nedbali jsme na to, z čeho se brzy stal zuřící oheň, a nastěhovali jsme se spolu dohromady.

Jelikož zde mluvíme o tom, co je sexy, řeknu vám, že jsme měli skvělý sex. Spoustu sexu. Lahodnou, fyzickou rozkoš. Skutečně. Hodně.

Ale bez důvěry si nikdo z nás neumožnil být k sobě zranitelní. Nikdo z nás se necítil bezpečně, aby se oddal blažené výměně energie lásky, která proudí mezi dvěma lidmi ve zdravé intimitě, která vyžaduje zranitelnost. Během sexu mi dala své tělo, ale často zadržovala své skutečně srdce. Necítila se se mnou emočně bezpečně, tak jen zřídka nabídla svou obrovskou vnitřní lásku, která toužila po tom, aby byla v našem vztahu projevena.

Navenek jsme společně vypadali sexy, a měli jsme fyzické potěšení, ale ve svých hloubkách jsme se cítili příšerně.

„Skutečné sexy“ vychází z hloubek člověka.

Skutečné sexy je o tom být hluboce posílený ve svém celém bytí: je to o tom procházet světem napojen a v souladu se svou nejhlubší pravdou. Ztělesnit plně genialitu toho, kým jste – mysl, tělo, srdce a duši – v této chvíli. Tak jak jedna moje velmi sexy kamarádka napsala nedávno na mou facebookovou zeď: „Cítím se nejvíce sexy, když žiju to, kým skutečně jsem.“

V mém vztahu jsme se necítili bezpečně, abychom si navzájem poskytli dar svého pravého já. Ona se neustále bála, že ji opustím, tak zadržovala dar své důvěry a plné lásky. Já byl neustále frustrovaný jejími snahami o to mě kontrolovat, tak jsem měl naprostý odpor k tomu jí opečovávat a vážit si jí. Rozhořčení pěnilo v našem vztahu během 23 hodin denně, kdy jsme neměli sex. Často jsme se buď vyhýbali odpovědnosti nebo ji na sebe házeli jako opičí trus.

Sexy to vůbec nebylo.

broken-trust

Když žena důvěřuje muži, důvěřuje daru jeho mužnosti, že v tuto chvíli poskytne ochranu, sílu a efektivní směr. Ona se odpoutá od starostí, umožní si se otevřít a zjemnit jakékoliv zábrany kolem svého smyslného, citlivého srdce. Rozplyne se do zranitelnosti a v tento moment projeví své pravé já.

Když žena říká „Důvěřuji ti,“ říká tím:

„Důvěřuji, že budeš mě a vše, na čem mi záleží, udržovat jako nesmírně cenné; že budeš jednat tak, abys chránil a opečovával můj život, mé srdce, a také životy a srdce těch, na kterých mi záleží: mých dětí, a také mých matek a sester, protože naše srdce jsou jedním. Také důvěřuji, že budeš pevným a silným místem, ve kterém se mohu zakotvit, když by mě jinak přemohl silný vítr této neustále se měnící chvíle. Nabízím ti své skutečné já, uvolněné a zranitelné, s důvěrou, že tvé nejlepší já mě udrží v bezpečí.“

Nebo něco takového.

Ochota ženy být ve svém pravém, nechráněném já, je základním aspektem jejího ženského daru, jelikož když se uvolní, její ženskost skrze ni září. Ať už je to zář vycházející z jejích rozzářených očí, smyslné houpání v jejím sebevědomém kroku nebo nespoutaná pravda v jejím autentickém sdílení, její ženskost je pro mnoho mužů nesmírně atraktivní. Dokonce nutí muže se hlouběji posunout do jejich vlastního mužství.

Jinými slovy tato věta dokáže muže inspirovat k tomu, aby si nárokoval své přirozené právo jako zodpovědná, láskyplná, etická bytost, která podporuje veškerý život a vášnivě slouží vyššímu dobru.

Slova této věty ho pravidelně inspirují, aby ji nezklamal. Každý muž chce, aby jeho žena byla na něj pyšná.

Představte si svět, ve kterém si všichni muži opravdově zaslouží důvěru jakékoliv ženy.

Ale také si představte svět, kde každá žena je tak hluboce napojená na úžasnou bytost, kterou už je – dostatečně úplnou, dostatečně zasluhující, dostatečně rozkošnou -, že její důvěra v sebe samu jí umožní se uvolnit a volně nabídnout své autentické ženské dary svému partnerovi, protože mu nyní může důvěřovat, že vždy bude kýmkoliv, kým se rozhodne být.

To by teda byla zatraceně sexy planeta!

„Důvěřuji ti.“

Zdroj: http://bryanreeves.com/the-sexiest-3-words-a-woman-can-say-to-a-man/

Překlad: David Dajw Formánek

Líbí se vám mé překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji.

Zanechte komentář