Bentinho Massaro – Jak si manifestovat luxus bez práce?

Přepis videa:

Host: Mám otázku o manifestování.  Zjistila jsem, že mám moc ráda luxus. Není to pro mě ani luxus, je to něco přirozeného. Zaměřovala jsem se na vibraci a vizualizovala dům, velké piano, pokoje pro hosty  pro všechny mé skvělé přátele. Všimla jsem si, že jsem si manifestovala… pokoj a to, že mi přátelé dávají velmi pěkná prostěradla, prošívané přikrývky, krásné oleje… Můj osobní prostor je luxusní, ale nemám luxusní dům. Chci se tedy zeptat… tam, kam chodím, mám luxus… chápete, na co se chci zeptat?

Mám také otázku o takové hluboké potřebě udělat určité množství dobré práce ve světě, abych si zasloužila určité množství výhody nebo luxusu.

Bentinho: Skvělé. Tak vidíte. Chtěl jsem se zeptat, jak si bohatství blokujete. To je jeden důvod. Že si to musíte zasloužít. V tom případě neuvidíte tu úplnou manifestaci, pokud nebudete dřít jako kůň.

Host: Přesně tak.

Bentinho: Chcete si takto užívat luxusu?

Host: Ne.

Bentinho: Pak musíte změnit své přesvědčení. Pochopitelně, jak už víte. Neříkám vám nic nového. Musíte k tomu změnit postoj. Nemůžete se do hojnosti nebo luxusu probojovat. Můžete se do něj propracovat. Můžete, zejména když věříte, že prací se tam dostanete. Jen to bude vyžadovat hodně práce, ale nakonec se tam dostanete, a nejspíše budete muset tvrdě pracovat, abyste si ten luxus udržela, protože ho jinak ztratíte. Takto ale žít nechcete.

luxury_house_3-wallpaper-1366x768

Host: Ani nemám tak moc ráda práci.

Bentinho: Asi proto máte ráda luxus. Jak by znělo přesvědčení a způsob myšlení, které by mohlo pojmout jak vaši touhu nepracovat tak vaši touhu po luxusu?

Host: Mám pocit, že když něco nevnímám jako práci, tak to není práce. Může to tedy vypadat jako práce… jako třeba… nevím… někomu pomáhat, nebo něco takového, ale cítím se u toho hravě.

Bentinho: Z toho hravého stavu někdy produktivity, někdy relaxace, ale produktivity jen tehdy, když je přirozená a máte z ní dobrý pocit, a je součástí vaší radosti… jak ta realita může pro vás vypadat jako luxus? Může tak vypadat? Je možné, abyste dělala jen to, co chcete, a přitahovala si hojnost?

Host: Momentálně ne.

Bentinho: Máte přesvědčení, které s tím nesouhlasí.

Host: Ano.

Bentinho: Kdybyste neměla ten odpor, jak by vaše přesvědčení znělo? Věřila byste, že byste se mohla řídit svou radostí a bez námahy zbohatnout? Nebo si přitáhnout bohatství. Nemusí to vždy přijít nejprve přes váš bankovní účet.

Host: Snažím se to najít…

dream_house-wallpaper-1920x1080

Bentinho: Kdyby zde na chvíli stála vaše paralelní verze, co by řekla? V té paralelní realitě máte luxus, nemáte problém si každých pár měsíců měnit jméno. Vaše paralelní verze má luxus, a na chvíli je v této realitě. Je velmi bohatá a nic dělat nemusí. Jen celý den vyzařuje lásku a užívá si luxusu. Vítá lidi a dává jim čokolády z Havaje. Balené v nóbl zlatých obalech. Jaká má podle vás přesvědčení tato žena? Co říká ona? Ne, co byste řekla vy. Ptám se jí. Čemu věříte? Jak jste si dokázala přitáhnout všechno to bohatství, hojnost a luxus, aniž byste dělala něco, co nechcete?

Host: Jen se řídím blahem – co je den dlouhý.

Bentinho: Pěkné. Jaká máte přesvědčení?

Host: Že mohu být tím, kým jsem, a pobývat v neustálém stavu tvoření a manifestování. Je to snadné.

Bentinho: Je to snadné. A protože jste si tohle vše k sobě přitáhla, musíte si uvědomovat, že být sama sebou je vše, co stvořitel chce. Když jste sama sebou, tak získáte cokoliv, co potřebujete, abyste získala, co chcete. Přesně tak. To je práce, kterou máte dělat, abyste získala vše, co chcete. Váš pohled je tak trochu pravdivý. Představa, že musíte tvrdě pracovat, abyste se dostala tam, kam chcete, je zkresleně pravdivá, proto jí tolik lidí věří. Jádro té představy, které je pravdivé, je, že musíte být v souladu sama se sebou, abyste si přitáhla vše, po čem toužíte. To je ta práce. Když jste v souladu, tak tohle získáte. Získáte bezmezné množství hojnosti, lásky, radosti a podpory.

Když nejste v souladu, budete podporovaná více zkresleně, abyste se mohla vrátit do souladu, protože to je klíčové. To je vaše práce. Vaše práce nemusí být pro svět neustále na fyzické, viditelné úrovni. Neznamená to, že si musíte zasloužit respekt nebo hodnotu. Svou vrozenou hodnotu už máte, ale abyste si to přitáhla a fyzicky vnímala, musíte být ve správném vibračním stavu. Tím stavem je blaho. Takže ano – to je tou odpovědí. Buďte ve svém blahu, a to je práce, která vám získá vše, co chcete. To je práce, kterou máte dělat. Být neustále v blahu.

Host: Skvělé, děkuji.

–POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ–

[mks_separator style=“solid“ height=“2″]

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Následující stránka

Zanechte komentář