Bentinho Massaro – Jak si manifestovat luxus bez práce?

Bentinho: A jako tip – někdy musíte zapomenout na svou touhu. Přestaňte srovnávat to, co chcete, s tím, kde jste. To je jeden z nejrozšířenějších, nejočividnějších a nejdestruktivnějších způsobů, jak si podkopat svůj proces. Mnozí z vás jste už za polovinou cesty, ne-li více. Mnozí jste na okraji, kde je to nejintenzivnějších a narazíte na největší výzvu, a pak se vrátíte. Neuvědomujete si, že hned za tím okrajem na vás čeká vše, oč jste žádali. Byli jste hned u toho. Už jste tam byli nakročení. Ale řekli jste: „Ne, to bolí.“ Zaměřujeme se na to, co je nyní.

Když to děláme, naše vibrace odráží to, co je. Pokud to, co je, ještě neodráží to, co chcete, vaše vibrace bude vysílat to, co nechcete a pak si přitáhnete více toho, co nechcete, a tudíž se vracíte zpět domů. Nesměřujete ke svému cíli, což je váš skutečný dům. Dává to smysl? Ano, buďte v blahu co nejčastěji. Všimnete si, že budete mimo blaho, jakmile necháte své okolnosti definovat, jak jste na tom. Nikdy nenechte své okolnosti definovat, jak se vám daří. Vnímejte se, jako byste byli nejsebevědomější člověk v místnosti.

Takový člověk nemá nikdy pocit, že dělá špatnou práci. Vždy je o sobě přesvědčen… je otevřen učení, upřímnosti, integritě, ale ví, že je vždy se sebou v souladu. Ví, kdo je. Ví, co chce. Nesrovnávejte to, co chcete, s tím, kde jste. Protože jste tam, kde říkáte, jste. Nejste tam, co ukazují vaše okolnosti. Jste tam, kde říkáte, že jste. Říkejte tedy, že jste tam, kde chcete být. Pokud to budete dělat v blahu… to bude vaše blaho, takže pro vás bude přirozené být takto v blahu. Vědět, že jste tam, kde chcete být, nehledě na okolnosti. Že jste tím, kým chcete být, nehledě na okolnosti.

enjoy_summer_vacation-wallpaper-1920x1080

Pak nehledíte na své okolnosti, abyste se definovali. Když se definujete na základě toho, jak se chcete definovat, fyzické okolnosti, zrcadlo, do kterého se díváte, musí odrážet váš obličej, v tomto případě váš vibrační postoj. Nehleďte na své okolnosti, abyste definovali, kde jste. Vždy předstírejte, že jste krok od dosažení všeho, co jste kdy chtěli. Ciťte to nadšení, to očekávání. Ciťte, že už je to hotové. Nehledě na okolnosti. Ciťte to. A buďte otevření myšlence, že vaše vyšší Já vás někdy vede směrem, který je mnohem výhodnější, mnohem žádanější.

Možná si myslíte, že chcete tuto určitou věc, a nedaří se vám ji získat. Pak řeknete: „Ne, ale vím, že už je to tady.“ A stále se vám to nedaří. Možná vás to navádí jiným, snadnějším směrem, který více představuje vaši radost. Možná nemáte získáte ten dům nebo to auto, nebo hrát tu píseň, nebo být s tou osobu. Možná máte být s lepší osobou pro vás. Možná máte jezdit jiným autem, které vám lépe prospěje. Možná máte být v jiném domě nebo zemi. Někdy jistě nevíme, jestli to, co si myslíme, že chceme, protože to představuje něco, z čeho máme nadšení, je v našem nejvyšším zájmu.

Někdy to vypadá odlišně, ale více to představuje naše nejvyšší nadšení. Vždy překonávejte své okolnosti tak, že na ně zapomenete, a svůj úspěch definujte takový, jaký chcete, aby byl. Definujte, že jste tam, kde chcete být, a také pokud vám něco bude klepat na dveře, umožněte si změnit a rozšířit svůj pohled na to, kým jste, a co možná ve skutečnosti chcete. Může se to lišit od toho, s čím jste začali.

romantic_tropical_lunch-wallpaper-1366x768

Prvotní touha v podobě symbolu domu, životní situaci, země, vztahu, bankovního účtu, auta, tam mohla jen být, aby vás naměřovala tím směrem, ale jak se jím vydáte, protože jste k té druhé věci ještě neměli přístup, odhalí vám tu druhou nejlepší věc. Když se na tu jednu věc fixujete, něco je mimo. Cítíte touhu a radost, kterou ten symbol ve vás vyvolává, ale nikdy byste se neměli fixovat na konečný výsledek. Fixujte se jen na vibrační výsledek, což je pocit, jak se chcete cítit, jak tam budete.

Teď ten pocit můžete posunout na jiné místo, těsně předtím, než dojedete tam, kde jste si mysleli, že chcete být, trochu vás to vychýlí z kurzu, ale je to blíže vašemu pravému souladu, a najednou se vám objeví jiná věc, která vás z ničeho nic překvapí, ale je to přesně to, co jste chtěli. Pak si řeknete: No jo, pamatuju si, že jsem tohle chtěl, ale bylo na tom pár věcí, které se mnou moc nerezonovaly, ale celkově to bylo to nejlepší, co mě napadlo, ale tohe je ještě lepší. Buďte i takto otevření. Ale vibračně se nedefinujte na základě svých okolností. A buďte bez fixace na výsledek.

Pokud to budete dělat a zůstane ve svém blahu, vše uteče pryč. Ale přijde to nečekanými cestami. Ciťte hojnost, lásku, blaho, svobodu, účel… ciťte pocit integrity, lásky pro sebe a tuto planetu. Nechte to blaho, aby za vámi šlo kamkoliv, kam jdete. Dobře? Oceňuji váš čas a vědomí a doufám, že také oceňujete to své.

Každá sekunda a každý okamžik vašeho života je vzácný. Neplýtvejte ho nepodstatnostmi. Věnujte čas tam, kde to za to stojí. Jak to poznáte? Máte z toho dobrý pocit. Jste z toho nadšení… cítíte, že je to prospěšné, že si to zaslouží váš čas a energii. Buďte konkrétní. Buďte vibrační tvůrci. Buďte krystalizovanými projevy své duše zde na Zemi. Staňte se průhlednou, krystalizovanou manifestací své duše na Zemi. Dobře? Děkuji.

[mks_separator style=“solid“ height=“2″]

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Děkuji.

Předchozí stránka

Zanechte komentář