Jim Rohn – Proč ne vy? (Inspirující vzkaz)

Přepis videa:

Chci, abyste se zamysleli nad těmito čtyřmi otázkami.

Jako první otázkou je:

Proč?

Proč jít tak daleko? Proč se snažit naučit tolik? Proč studovat? Proč se obtěžovat? Proč se snažit vydělat co nejvíce a podělit se o nejvíce, co můžete? Proč se pokoušet stát vším, čím se můžete stát? Proč se vyvinout do svého plného potenciálu? Proč se o to vše pokoušet? Proč na sebe vzít tolik zodpovědnosti?

Rozvinout si různé dovednosti, vidět všechny lidi, které můžete, chodit na každou přednášku, kterou můžete, dotknout se všech, které můžete. Proč toho dělat tolik? Proč jít tak daleko? Proč tolik sdílet? Proč tolik rozdávat? Proč se snažit vše vidět? Proč se snažit vše udělat? Proč se snažit stát se vším? Jako první otázku si položte: Proč?

Zde je další dobrá odpověď na „Proč“ – je to druhá otázka.

Proč ne?

Proč nezjistit, kolik dokážete vydělat, kolik se toho dokážete naučit? Proč nezjistit, kolik dovedností si můžete rozvinout? Proč nezjistit, jakým člověkem se můžete stát? Proč nezjistit, jaký vliv můžete mít? Proč nezjistit, kolik můžete zachránit lidí ze zapomnění? Chci, abyste si to vzali osobně. Proč ne? Proč ne? Musíte tu zůstat, než odejdete. Co jiného budete dělat? Proč nezjistit, kolik toho zvládnete?

luxury_house_3-wallpaper-1366x768

Zde je třetí otázka:

Proč ne vy?

Máte mozek. Dokážete se rozhodnout. Můžete prostudovat plán. Můžete si změnit život. V dalších letech můžete ohromně vyrůst. Můžete si splnit své sny. Můžete kolem své rodiny postavit finanční zeď, kterou nic neprojde. Můžete se stát zdravými, mocnými… proč ne vy? Mou poslední otázkou, nad kterou se zamyslet, je:

Proč ne teď?

Nikdy nebyl lepší čas. Žijeme v době, kdy můžeme tento se vzít a nenechat ho umřít. Dát tomuto snu život. Vdechnout do něj svého osobního ducha, dokud se nestane plamenem, který budete hořet po celém světě.

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář