Bentinho Massaro – Skutečný účel vizualizace

Přepis videa:

Představte si tu vášnivou realitu, kde jste unešeni samostným životem a celým svým bytím jste napojeni na to, co je pravdivé. Na chvíli jste z toho nadšení. Ta představa ve vás něco aktivuje, a to je reakce vašeho vyššího Já, které vám dává vědět, že to rezonuje. Cítíte nadšení, radost a expanzi. Cítíte: „To by bylo úžasné,“ a okamžitě to „To by bylo úžasné“ s sebou nese negativní přesvědčení, sebeomezující myšlenky. „To by bylo úžasné,“ jakoby to mohlo být jinak. Jako byste mohli postrádat být radostnou osobou, být své nejvyšší já.

Ale jakmile si k tomu představíte čas a omezení, ta spontánní chvíle, kdy je ve vás oživeno malé dítě, ta radost, kterou jste v minulosti cítili, jak se aktivuje, vám ukáže, vytlačí na povrch omezující přesvědčení nedostatku, kterých se držíte, o kterých nemusíte vědět. Proto je dobré si představovat svou vysněnou realitu. Takto by se ideálně měla využívat vizualizace své touhy. Žádné „mělo by“ není, ale není to silné, když si řeknete: „Budu si to vizualizovat, než to dostanu, a pak budu šťastný.“ To je dost omezené… něco jako ve filmu Tajemství.

Ale skutečný účel vizualizace nebo představování si své vysněné reality je ten, že sebe lépe poznáte… „Kým jsem sem přišel být? Jak se chci projevovat?“ Získáte větší energetický vzorec nebo pocit ve svém srdci o tom, kým skutečně jste, oproti tomu, za koho se domníváte, že jste. Dalším účelem vizualizace je ten, že jak si představujete tuto svou verzi, vyvolá to ve vás vzrušení/nadšení, takže se napojíte na zdroj, na vše, co existuje… napojíte se zpět na základní desku všeho, co existuje, a uvolníte proud nekonečné hojnoti. Tohle zvýšení vibrace na povrch vynoří vše, co s tou realitou není v souladu. Abyste okamžitě dostali zpětnou vazbu a viděli, co tam nezapadá.

galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Představujete si vysněnou realitu, pár sekund cítíte radost a pak se vám ukážou všechny „Měl bych, musím, nemohu.“ Nebuďte v této chvíli skeptičtí. Nepochybujte o možných výsledcích. Neuchylujte se k tomu, že řeknete: „To je jedno…“ Nikdy se nevzdávejte. Nikdy se nevzdávejte. Jestli se vzdáte, můžete se klidně zastřelit, protože plýtváte životem. Mrháte životem. Nikdy se nevzdávejte toho být sami sebou, svých snů nebo své vášně. Buďte co nejvíce v souladu. Jděte si za tím, ať je to cokoliv. Může to být prosté jako meditace.

Nebo tak dynamicky aktivní jako být světově známou rockovou hvězdu. Nezáleží na tom. To, co s vámi rezonuje, je pro vás pravdivé. To, z čeho jste nejvíce nadšení, je pro vás nejvíce pravdivé. Jak si to představíte, na chvíli cítíte vzrušení: „Páni, to je úžasné,“ a to se změní do toho: „To by bylo úžasné,“ a to zase do: „To je jedno, protože mezi tímto místem a tou věcí je tolik věcí, které nechci řešit. Jak se tam dostanu, nebude se mi to líbit, protože si o mě druzí budou myslet kdo ví co.“ Je to okamžitý systém zpětné vazby. Jakmile si představíte, po čem toužíte, se vám vynoří vše, čemu věříte o realitě, co neumožní té touze se zhmotnit. Co neumožní vaší realitě, aby byla tak propojená. Je to očividné.

Představíte si, co chcete, a vědomí vám hned ukáže vaše přesvědčení, které je třeba vyřešit, odstranit, transformovat, které je třeba k smrti milovat. Všechna negativní přesvědčení byste měli k smrti milovat tím, že oceníte, jak vám sloužila, uvědomíte si, že vám už neslouží, a láskyplně se rozhodnete říct: „Děkuji, už mi nesloužíte. Teď to jasně vidím. Už ve vás nevěřím, protože z vyšší perspektivy vidím, že jsem tvůrce existence, že jsem vytvořen podle obrazu všeho, co existuje, a proto mám k dispozici veškerou moc, abych byl plným projevením, po kterém toužím. „

sunflowers_13-wallpaper-1920x1080

Ano? Dobře. Dává to smysl?

Vyčistěte ta přesvědčení. K smrti je milujte. Neodmítejte je. Když je odmítnete, stále věříte, že jsou pravdivá. Stále věříte, že mají moc vám způsobit nedostatek, což je další přesvědčení: „Moje přesvědčení mi nějak mohou způsobit nedostatek. Jen kdybych se jich mohl zbavit.“ Přesvěčení nezpůsobují nedostatek. To je jen přesvědčení. Vyřešte ho a pak se podívejte na ostatní s pohledem: „Skvělé, žádná má negativní přesvědčení pro mě nepředstavují hrozbu. Pak je můžete k smrti milovat.

Dává to smysl? Cykly můžete ukončit jen skrze lásku a odpuštění, ne skrze nenávist a odmítnutí a strach. Když se svých přesvědčení bojíte, máte přesvědčení, že vaše přesvědčení vám mohou vnutit něco, po čem netoužíte. Vyšší Já s tímto nesouhlasí. Vibrace tohoto předpokladu nebo přesvědčení není v souladu s vaším vyšším Já, a proto se cítíte špatně, deprimovaně, osaměle… Je to signál, že vaše přesvědčení není v souladu s pohledem vyššího Já. Ano? Dává to smysl? Je to proveditelné? Potřebujete něco, než to pro vás bude proveditelné?

[mks_separator style=“solid“ height=“2″]

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář