Teal Swan – Hra o třech otázkách

Zdravím vás. Dobře. Většina mých videí  je vážných a o hlubokých tématech a jak je vyléčit… dnes mě napadlo,  že si dáme pauzu a uděláme něco zábavného. Až na to, že tohle je zábava pro ty z nás,  kteří si libujeme v procesu sebeuvědomění. Když mi bylo 18 let, přátelila jsem se s mužem,  co studoval vztahovou psychologii. Vztahová psychologie v podstatě zjistila,  že nehledě na rasu, pohlaví, místo výchovy, lidé si obecně věci  spojují s jinými věcmi. To můžeme využít ve svůj prospěch.

Abych to zkrátila,  před lety se mnou hrál hru. Nejen, že se mi líbila…  zamilovala jsem si ji a hraji ji od té doby. Řeknu vám, jak se ta hra hraje,  abyste ji mohli hrát s druhými lidmi. Tato hra spočívá v tom,  že druzí lidé vám zodpoví na tři otázky: První zní: Jaká je jejich oblíbená  barva a tři hluboké důvody proč. Druhá zní: Jaké je jejich oblíbené zvíře  a tři hluboké důvody proč. Třetí zní: Jaká je jejich oblíbená  forma nebo seskupení vody a tři hluboké důvody proč. Forma vody je něco  jako sníh, led nebo déšť. Seskupení vody může být oceán,  ptačí bazének, vířivka nebo vodopád. Pokud jste tuhle hru nikdy nehráli, zastavte si nyní video a sami si zodpovězte na ty tři otázky. Jak budete hotoví,  můžete v tomto videu pokračovat.

Pokračování s vysvětlením otázek na druhé straně

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Následující stránka

Zanechte komentář