Teal Swan – Jak poznám svou spřízněnou duši?

Přepis videa:

Blake: Někdo se ptal, jak pokračovat ve vztahu, když potká svůj dvojplamen.

Teal: Abych začala… tyto výrazy – dvojplamen a spřízněná duše mohou být matoucí, protože spousta z nás neví, co znamenají. Je to slovo, které jsme něčemu přiřadili. Může existovat spousta různých vztahů, a můžeme je nazývat určitým jménem. Ale budu mluvit o tobě v tomto vztahu, jak to podle mě myslíš. Potkal jsi v podstatě člověka, který tě v podstatě bude doplňovat. Tohle je na tom to zábavné. Pokud jsi potkal skutečnou spřízněnou duši, tak to nebude vyžadovat námahu. Víš proč? Protože tě bude doplňovat.

To znamená, že když se ve vztahu objeví problémy, budete na nich pracovat společně a nebudeš druhého k tomu muset nutit. Ve vztahu spřízněných duší dva lidé do vztahu investují stejné množství energie. Proto je to tak dobrý pocit. Vývoj v takovém vztahu probíhá tak, že kdykoliv dojde k napětí, to napětí se přemění do něčeho krásnějšího. Tvá míra sebepřijetí by tě v podstatě dostala do bodu, kdy jsi připraven na partnera, který s tebou může mít takový vztah. Pokud jsi v jiném typu vztahu… různí duchovní učitelé takovému vztahu říkají různě… někteří hrozným vztahům říkají vztahy dvojplamenů.

spellbinding_sunset-wallpaper-1366x768

V podstatě budeš vědět, jestli jsi v jednom z takových vědomí rozvíjejících vztahů, které jsou bolestivé, pokud ten druhý člověk s tebou nepracuje. Ta tvá otázka tedy nemá význam, pokud jsi skutečně našel spřízněnou duši. Protože se to prostě stane. Nemusíš se ptát, jak to bude pokračovat. Budete na tom vztahu pracovat společně a nebude to námaha. Ale pokud jsi našel ten druhý typ vztahu, ve kterém ten druhý člověk ti zrcadlí něco, na čem musíš v sobě zapracovat, ne společně… ten druhý člověk je tvým doslovným zrcadlem a ty máš jít do sebe a sám si to zpracovat, pak bude dost bolestivé se v takovém vztahu snažit pokročit dál.

Protože… pochopitelně důvod, proč ta druhá osoba je s tebou v takovém vztahu, není ten, abys s ní zůstal navždy. Je možné, aby se takový vztah přeměnil do vztahu spřízněných duší, i když je to velmi vzácné. Doporučila bych… protože mám pocit, že si nejsi příliš jistý, jestli je tohle první nebo druhý typ vztahu, tak bych doporučila si stanovit protokol, jak se vypořádat s vašimi konflikty, aby sis byl skutečně jistý o hranicích samotného vztahu. Na tom se můžete shodnout jenom vy dva. To bych udělala.

Také mluvte… komunikace je ve vztazích naprosto vše. Naprosto vše. Stanovte si způsob komunikace o úplně všem. Poté bych se vypořádala s tvými obavami, že tohle nevyjde. Pokud se mě už ptáš, jak máš pokračovat, pokud jsi potkal svou spřízněnou duši, vsadím se, že to má původ ve vibraci typu: „Bože, tohle musím udržet, protože tohle je ten pravý vztah.“ Pokud je, tak si nemusíš dělat starosti.

Líbí se vám překlady? Níže přispěním libovolné částky podpoříte chod stránek a umožníte mi Vám tak poskytovat více obsahu. Děkuji.

Zanechte komentář